HAKKIMIZDA

 
 


1969 yılında kurulan Çakıroğlu Metal kuşaktan kuşağa hizmetlerini günümüzde; üçüncü kuşak genç, dinamik yönetim kadrosuyla sürdürmektedir. Yılların verdiği deneyim marka değerini her geçen gün arttırmış ve yeni sektörlerde yatırımlarını hızlandırmıştır. Ürün kalitesi ve güvenilirliği; UKAS ve TSE işletim sistemleri tarafından akredite edilmiş, kullanıldığı alanlardaki başarılarıyla da fiili olarak tüketicilerce benimsenmiştir. Türkiye piyasasına sektöründe 'CAKIROGLU İTHALAT İHRACAT METAL SAN TİC. A.Ş.' ve 'ÇAKIROĞLU DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' firmalarıyla, öncülük görevini başarı ile yerine getirmektedir.

 

 
   
 

SATIŞ

 
 


YURT İÇİ

'CAKIROGLU İTHALAT İHRACAT METAL SAN. ve TİC. A.Ş.' kuruluşundan günümüze tüm yurt içi uzun mamul, yassı mamul, ticari mamul, çelik hasır ve özellikle hazır demir üretiminde ve satışında iç piyasanın bilinen bir markası olmuştur. 81 ilimizin tümüne hizmet veren firmamız Türkiye'nin en büyük ve en gözde projelerine hizmet vermiş ve vermektedir. Türkiye'nin tüm büyük haddehaneleri ve fabrikaları 'CAKIROGLU İTHALAT İHRACAT METAL SAN. ve TİC. A.Ş.' ile çalışmalarını uzun yılların verdiği güven ve itibarla sürdürmektedir.

Firma E-mail: satis@cakiroglugrup.com


YURT DIŞI

'ÇAKIROĞLU DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' 2001 yılında kurulan ‘kardeş’ demir çelik firmamızdır. Dünya çapında yaptığımız ihracat satışlarımızı yürüten firmamız, Orta Asya, Orta Doğu ve Körfez ülkeleri, Kuzey ve Batı Afrika, Avrupa ve komşu ülkelerimize satış yapmaktadır. Türkmenistan, Astrahan, Libya, Senegal, Kazakistan da  irtibat ofisleriyle, Rusya/Astrahan ve Türkmenistan/Aşkabat’da kurduğu depolarıyla hizmet vermektedir. Tedarik ağı Türkiye ile sınırlı değildir,  Türkiye'nin yanı sıra Ukrayna’dan Rusya’dan ve Avrupa’dan da mal temini yapılabilmektedir, bundan dolaylıda tedarik ağı geniş ve alternatiflidir. Hizmet verdiği bölgelerdeki tecrübesi ile oluşmuş lojistik ağı sayesinde, hizmetlerinde verdiği üstün başarı ve kalitesiyle birçok ulusal ve uluslararası firmanın tercih sebebi olmuştur.

Firma E-mail: export@cakiroglugrup.com